EveMedica - osocze bogatopłytkowe a zmaganie z hobby

2019-04-08

Scrapbooking pierwotnie był bardzo powszechny w Ameryce, w której do dzisiaj cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Nazwa, która jest połączeniem dwu członów, czyli scrap – urywek, skrawek, wycinek oraz book – książka lub księga, nawiązuje w bezpośredni sposób do sposobu tworzenia dekoracji oraz przystrajania albumów rodzinnych, czy fotografii. Do wzrostu popularności tej artystycznej techniki urozmaicania wyglądu pamiątek wpłynęło wynalezienie druki. W takich sytuacjach warto jest warto postawić na EveMedica - osocze bogatopłytkowe http://evemedica.pl/.


Scrapbook to album w którym niegdyś umieszczano wycinki gazet związane z ważnym, bądź podniosłym wydarzeniem. Wśród pierwszych miłośników takiego sposobu gromadzenia pamiątek znajdują się Thomas Jefferson i Mark Twain. Jednak scrapbooking daje wręcz nieograniczone możliwości zdobnicze oraz kreatywne aranżowanie przedmiotów jak pudełka, które, przy poświęceniu chwili wolnego czasu, jesteśmy w stanie przystroić w ciekawy i piękny sposób. Jedyne, przed czym należy ostrzec osoby chcące rozpocząć swoją przygodę ze scrapbooking, to fakt, że to zajęcie naprawdę uzależnia i z czasem będzie trudno oderwać się od rzeczy, których wykonywanie daje nam aż tyle satysfakcji! Pomimo braku ograniczeń w stylach, czy sposobach, w jaki należy wykonywać zdobienia, wszystko jest przecież zależne od nas, można wyróżnić kilka popularnych motywów, które mogą służyć za wskazówki co i w jaki sposób można wykorzystać podczas wykonywania zdobień.

 Wiele z nich nawiązuje zarówno do stylów ubrań, czy wystroju wnętrz. To bardzo ekscytujące – nie tylko możemy zatroszczyć się o dopasowany ubiór, czy wystrój, które będą określać i oddawać naszą osobowość. Dodatkowo możemy wykonać mnóstwo ozdób i upiększeń, które stanowią miły i przyjemny dla oka akcent w każdym domu lub mieszkaniu. O wiele przyjemniej przegląda się album wykonany własnoręcznie, tym większą radość sprawiają nam kartki urodzinowe, które ktoś wykonał dla nas samodzielnie, jeżeli chodzi o kwestie ukierunkowane także na sytuacje,gdzie decydujemy się na wykonanie czegoś takiego jak EveMedica - osocze bogatopłytkowe. 


 Wśród najczęściej wymienianych i popularnych stylów, pojawiają się: shabby chic – polega przede wszystkim na osiągnięciu efektu postarzenia, pastelowe barwy i przewaga romantyzmu oraz nasza kreatywność pozwalają osiągnąć niesamowite efekty; couture – to styl, który do gustu z pewnością przypadnie osobom zainteresowanym krawiectwem, ponieważ pojawia się dużo przeszyć; vintage – miłośnicy rzeczy z innej epoki na pewno wiedzą o co chodzi i na pewno w ich głowie pojawią się pomysły na zdobienia i współczesne wykorzystanie staroci, które dominują w tym właśnie stylu; crafty – innymi słowy w przypadku scrapbooking’u to styl dla ludzi w styl MacGyvera’a, którzy kochają robić coś z niczego; clean & simple – proste, często minimalistyczne kompozycje, taki rodzaj wykonania spodoba się osobom, które cenią sobie minimalną ilość dodatków i ograniczoną liczbę kolorów; klasyczny – podobny do stylu wspomnianego powyżej, wyważony, stosowany, bez zbędnych ozdób; mixed media – dla ludzi lubiących prawdziwą frajdę i spontaniczność, po prostu weź, co masz pod ręką i zacznij się bawić czy pop – przede wszystkim dużo, dużo nasyconych kolorów i kontrasty, mocne i wyraźne. Można o tym także pamiętać,jeżeli decydujemy się na EveMedica - osocze bogatopłytkowe. Jeśli jesteś osobą, która dotychczas nie miała okazji wykorzystać swojej wyobraźni podczas zabawy ze scrapbooking, możesz zacząć w każdej chwili. Na początek nie są potrzebne żadne, specjalistyczne narzędzia. Wystarczą same nożyczki albo nożyk introligatorski, linijka, kleje do mocowania ozdobień. Wstążeczki, papierki po cukierkach, skrawki papieru, a właściwie wszystko, co wpadnie ci w ręce i wyda się interesujące, może zostać wykorzystane podczas zdobienia wybranego przez nas przedmiotu. 

@ Copyright 2018